Komisje 2010-2014
- Utworzono: 10 kwiecień 2015
I. KOMISJA REWIZYJNA
1. Mucha Paweł – Przewodniczący Komisji
2. Sobolewska Agnieszka – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Wieczorek Dariusz - Wiceprzewodniczący Komisji
4. Koś Ewa
5. Łącki Artur
6. Łojko Jarosław
7. Szeliga Cezary
8. Zdobylak Robert
II. KOMISJA BUDŻETU I SPRAW SAMORZĄDOWYCH
1. Faliński Józef Jerzy – Przewodniczący Komisji
2. Głod Piotr – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Dziewguć Zygmunt
4. Grabowska Izabela
5. Jakubowski Andrzej
6. Mucha Paweł
7. Świrko Andrzej
8. Wieczorek Dariusz
9. Żukrowska-Mróz Maria
III. KOMISJA GOSPODARKI, INFRASTRUKTURY I OCHRONY ŚRODOWISKA
1. Grabowska Izabela – Przewodnicząca Komisji
2. Koś Ewa – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Zdobylak Robert – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Drzazga Kazimierz
5. Dziewguć Zygmunt
6. Geblewicz Olgierd
7. Jakubowski Andrzej
8. Łojko Jarosław
9. Mucha Paweł
10. Ruciński Witold
11. Sobolewska Agnieszka
12. Stankiewicz Robert
13. Wiśniewska – Bugaj Krystyna
IV. KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I SPORTU
1. Wiśniewska-Bugaj Krystyna – Przewodnicząca Komisji
2. Chyła Małgorzata – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Gąsecka Magdalena
4. Kalina Teresa
5. Kowalski Leon Ryszard
6. Kozłowski Jacek
7. Łącki Artur
8. Radziszewska Beata
9. Stankiewicz Robert
10. Subocz Andrzej
11. Wyszomirski Adam
12. Żukrowska-Mróz Maria
V. KOMISJA ZDROWIA, OPIEKI SPOŁECZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO
1. Subocz Andrzej – Przewodniczący Komisji
2. Gąsecka Magdalena – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Żukrowska-Mróz Maria – Wiceprzewodnicząca Komisji
4. Chyła Małgorzata
5. Faliński Józef Jerzy
6. Grabowska Izabela
7. Kowalski Leon Ryszard
8. Łącki Artur
9. Niedzielski Andrzej
10. Wiśniewska – Bugaj Krystyna
VI. KOMISJA ROZWOJU, PROMOCJI I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ
1. Wyszomirski Adam – Przewodniczący Komisji
2. Wieczorek Dariusz – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Kozłowski Jacek – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Drzazga Kazimierz
5. Geblewicz Olgierd
6. Głod Piotr
7. Kalina Teresa
8. Koś Ewa
9. Kotlęga Jerzy
10. Łojko Jarosław
11. Niedzielski Andrzej
12. Sobolewska Agnieszka
13. Stankiewicz Robert
14. Świrko Andrzej
VII. KOMISJA ROLNICTWA I ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH
1. Radziszewska Beata – Przewodnicząca Komisji
2. Stankiewicz Robert – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Świrko Andrzej – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Kalina Teresa
5. Kotlęga Jerzy
6. Kozłowski Jacek
7. Łojko Jarosław
8. Mucha Paweł
9. Szeliga Cezary
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMISJA DORAŹNA DS. STATUTU WOJEWÓDZTWA
1. Zdobylak Robert – Przewodniczący
2. Szeliga Cezary – Wiceprzewodniczący
3. Mucha Paweł
4. Wieczorek Dariusz
KOMISJA DORAŹNA DS. ROZWOJU GOSPODARKI MORSKIEJ W SUBREGIONIE DOLNEJ ODRY I ZALEWU SZCZECIŃSKIEGO
1. Zdobylak Robert – Przewodniczący
2. Drzazga Kazimierz - Wiceprzewodniczący
3. Koś Ewa
4. Ruciński Witold
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMISJA ODZNAKI HONOROWEJ GRYFA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
1. Olgierd Geblewicz – Przewodniczący Komisji
2. Dariusz Wieczorek
3. Kazimierz Drzazga
4. Łojko Jarosław
5. Zygmunt Dziewguć