Jesteś tutaj: Start Komisje

Komisje 2010-2014

I. KOMISJA REWIZYJNA
1. Mucha Paweł – Przewodniczący Komisji
2. Sobolewska Agnieszka – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Wieczorek Dariusz - Wiceprzewodniczący Komisji
4. Koś Ewa
5. Łącki Artur
6. Łojko Jarosław
7. Szeliga Cezary
8. Zdobylak Robert


II. KOMISJA BUDŻETU I SPRAW SAMORZĄDOWYCH

1. Faliński Józef Jerzy – Przewodniczący Komisji
2. Głod Piotr – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Dziewguć Zygmunt
4. Grabowska Izabela
5. Jakubowski Andrzej
6. Mucha Paweł
7. Świrko Andrzej
8. Wieczorek Dariusz
9. Żukrowska-Mróz Maria


III. KOMISJA GOSPODARKI, INFRASTRUKTURY I OCHRONY ŚRODOWISKA

1. Grabowska Izabela – Przewodnicząca Komisji
2. Koś Ewa – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Zdobylak Robert – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Drzazga Kazimierz
5. Dziewguć Zygmunt
6. Geblewicz Olgierd
7. Jakubowski Andrzej
8. Łojko Jarosław
9. Mucha Paweł
10. Ruciński Witold
11. Sobolewska Agnieszka
12. Stankiewicz Robert
13. Wiśniewska – Bugaj Krystyna


IV. KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

1. Wiśniewska-Bugaj Krystyna – Przewodnicząca Komisji
2. Chyła Małgorzata – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Gąsecka Magdalena
4. Kalina Teresa
5. Kowalski Leon Ryszard
6. Kozłowski Jacek
7. Łącki Artur
8. Radziszewska Beata
9. Stankiewicz Robert
10. Subocz Andrzej
11. Wyszomirski Adam
12. Żukrowska-Mróz Maria


V. KOMISJA ZDROWIA, OPIEKI SPOŁECZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO
1. Subocz Andrzej – Przewodniczący Komisji
2. Gąsecka Magdalena – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Żukrowska-Mróz Maria – Wiceprzewodnicząca Komisji
4. Chyła Małgorzata
5. Faliński Józef Jerzy
6. Grabowska Izabela
7. Kowalski Leon Ryszard
8. Łącki Artur
9. Niedzielski Andrzej
10. Wiśniewska – Bugaj Krystyna


VI. KOMISJA ROZWOJU, PROMOCJI I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

1. Wyszomirski Adam – Przewodniczący Komisji
2. Wieczorek Dariusz – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Kozłowski Jacek – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Drzazga Kazimierz
5. Geblewicz Olgierd
6. Głod Piotr
7. Kalina Teresa
8. Koś Ewa
9. Kotlęga Jerzy
10. Łojko Jarosław
11. Niedzielski Andrzej
12. Sobolewska Agnieszka
13. Stankiewicz Robert
14. Świrko Andrzej


VII. KOMISJA ROLNICTWA I ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH
1. Radziszewska Beata – Przewodnicząca Komisji
2. Stankiewicz Robert – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Świrko Andrzej – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Kalina Teresa
5. Kotlęga Jerzy
6. Kozłowski Jacek
7. Łojko Jarosław
8. Mucha Paweł
9. Szeliga Cezary

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMISJA DORAŹNA DS. STATUTU WOJEWÓDZTWA
1. Zdobylak Robert – Przewodniczący
2. Szeliga Cezary – Wiceprzewodniczący
3. Mucha Paweł
4. Wieczorek Dariusz


KOMISJA DORAŹNA DS. ROZWOJU GOSPODARKI MORSKIEJ W SUBREGIONIE DOLNEJ ODRY I ZALEWU SZCZECIŃSKIEGO
1. Zdobylak Robert – Przewodniczący
2. Drzazga Kazimierz - Wiceprzewodniczący
3. Koś Ewa
4. Ruciński Witold


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMISJA ODZNAKI HONOROWEJ GRYFA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
1. Olgierd Geblewicz – Przewodniczący Komisji
2. Dariusz Wieczorek
3. Kazimierz Drzazga
4. Łojko Jarosław
5. Zygmunt Dziewguć

W celu realizacji usług i funkcji na witrynach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w urządzeniu wyświetlającym stronę internetową. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących zapamiętywania plików cookies. Więcej szczegółów w Polityce plików cookies.

EU Cookie Directive Module Information