Baner Sejmik Województwa

Jesteś tutaj: Start Radni

Radni 1998-2002

andreasend


ANDREAS Jolanta - Klub Radnych AWS

Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej
Komisja Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej
Przewodnicząca Komisji ds.przejmowania mienia Skarbu Państwa - do 29 stycznia 2001r

002 cezary_arciszewskiend


ARCISZEWSKI Cezary - UW 
   
28 lutego 2000r. w związku z wygaśnięciem mandatu radnego Marka KOĆMIELA Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Cezarego ARCISZEWSKIEGO, kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów.
Wiceprzewodniczący Komisji Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Rewizyjna
Komisja Doraźna ds. Funkcjonowania Administracji Publicznej w Województwie Zachodniopomorskim
bercikowski



BARCIKOWSKI Mirosław Władysław - SLD

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa do 17 kwietnia 2000
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gosp. Morskiej
Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej od 17 kwietnia 2000r.
004 kazimierz_czarneckiend



CZARNECKI Kazimierz - SLD

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa do 17 kwietnia 2000
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gosp. Morskiej
Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej od 17 kwietnia 2000r.
005 wojciech_dlugoborskiend


DŁUGOBORSKI Wojciech - SLD

Przewodniczący Sejmiku - od 26 stycznia 2000r. do 26 listopada 2001r.
Komisja Kultury, Nauki i Edukacji - do 17 kwietnia 2000r.,
Komisja Rewizyjna od 16 grudnia 1999r. do 17 kwietnia 2000r.
Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej - do 17 kwietnia 2000r.
26 listopada 2001r. złożył mandat radnego (w związku z wyborem na posła RP), jego miejsce objął Pan Mirosław ŁOPATTO, kandydat z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów
006 zbigniew_drobnyend


DROBNY Zbigniew Jan - SLD

Wiceprzewodniczący Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej
Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
007 andrzej_durkaend



DURKA Andrzej - PSL-UP-KPEiR

Komisja Kultury, Nauki i Edukacji - do 26 listopada 2001r.
Komisja Współpracy Międzynarodowej I Transgranicznej - do 26 listopada 2001r.,
Wicemarszałek Województwa - do 26 listopada 2001r. 26 listopada 2001r. złożył mandat radnego (w związku z objęciem funkcji Wicewojewody) , jego miejsce objął Pan Jan LEMPARTY , kandydat z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów.
Komisja doraźna ds. funkcjonowania Administracji Publicznej w Województwie Zachodniopomorskim
008 zygmunt_dziewgucend

DZIEWGUĆ Zygmunt - PS

Wiceprzewodniczący Sejmiku
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej.
Komisja Budżetu i Finansów
009 jozef_falinskiend

FALIŃSKI Józef Jerzy - SLD

Komisja Kultury, Nauki i Edukacji do 17 kwietnia 2000r.
Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej do 17 kwietnia 2000r.
26 stycznia 2000r. po rezygnacji Zbigniewa ZYCHOWICZA z funkcji Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pan Józef Jerzy FALIŃSKI został wybrany na jego miejsce.
Komisja ds. przejmowania mienia Skarbu Państwa - do 20 stycznia 2000r.
010 stanislaw_gawlowskiend


GAWŁOWSKI Stanisław - Klub Radnych AWS
 
Przewodniczący Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej
GŁADKOWSKI Witold - SLD
Przewodniczący Komisji Kultury, Nauki i Edukacji - do 26 listopada 2001r.
Komisja Regulaminowa, Spraw Samorządowych i Bezpieczeństwa Publicznego
26 listopada 2001r. złożył mandat radnego (w związku z wyborem na senatora RP), jego miejsce objął Pan Adam Lech ZYGMUNT , kandydat z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów
GOŹDZIK Lechosław - UW
Wiceprzewodniczący Sejmiku
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej Komisja Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej
Przewodniczący Komisji Doraźnej ds. Funkcjonowania Administracji Publicznej w Województwie Zachodniopomorskim
013 wladyslaw_husejkoend
HUSEJKO Władysław - UW

Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej - do 29 czerwca 1999r.
Komisja Budżetu i Finansów - do 29 czerwca 1999r.
29 czerwca 1999r. w związku z objęciem funkcji Wicewojewody, złożył mandat radnego, jego miejsce objął Pan Andrzej MAJEWSKI , kandydat z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów

ILNICKA-MĄDRY Maria - UW

Przewodnicząca Komisji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
Komisja Kultury, Nauki i Edukacji - do 16 grudnia 1999r.



IZBICKA Joanna - SLD

Wiceprzewodnicząca Komisji Ochrony Środowiska. i Gosp. Wodnej
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
JURCZYK Marian - Ojczyzna
18 grudnia 1998r. w związku z wyborem na Prezydenta Szczecina Pan Marian JURCZYK zrzekł się mandatu radnego. 29 marca 1999r. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Eugeniusza KALINOWSKIEGO, kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów
017 eugeniusz_kalinowskiend
KALINOWSKI Eugeniusz - Ojczyzna

29 marca 1999r. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego postanawia o wstąpieniu na miejsce Mariana JURCZYKA, Pana Eugeniusza KALINOWSKIEGO, kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
Komisja Rewizyjna od 28 września 2001r.


KILIAN Jadwiga - SLD

Wiceprzewodnicząca Komisji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
Komisja Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej


KOBYLIŃSKI Roman Andrzej - SLD

Przewodniczący Komisji Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
KOĆMIEL Marek - UW
Komisja Kultury, Nauki i Edukacji - do 20 stycznia 2000r.
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa - do dnia 26 styczna 2000r.
26 stycznia 2000r. w związku z wyborem na Prezydenta Szczecina Pan Marek KOĆMIEL zrzekł się mandatu radnego. Jego miejsce objął Pan Cezary ARCISZEWSKI , kandydat z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów.
Komisja ds. opracowania statutu i innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Sejmiku - do 26 stycznia 2000r.


KOWALCZYK Paweł - Klub Radnych AWS
 
Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich od 20 grudnia 2001r.
KOZŁOWICZ Zenon - PS
W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Andrzeja LEPPERA, 20 grudnia 2001r. Sejmik postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Zenona KOZŁOWICZA kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą liczbę głosów
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa od 20 grudnia 2001r.
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich


KRAWCZYK Bogdan - Klub Radnych AWS

Wiceprzewodniczący Komisji Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej od 17 kwietnia 2000
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa od 17 kwietnia 2000

KRĘCISZ Czesław - SLD

Przewodniczący Komisji Kultury, Nauki i Edukacji
Wiceprzewodniczący Komisji Regulaminowej, Spraw Samorządowych i Bezpieczeństwa Publicznego
Komisja Rewizyjna
LEPPER Andrzej - PSL-UP-KPEiR
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich do 26 listopada 2001r.
Komisja Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej do 25 czerwca 2001r.
Komisja Rewizyjna do 25 czerwca 2001r.
26 listopada 2001r. złożył mandat radnego (w związku z wyborem na posła RP), jego miejsce objął Pan Zenon KOZŁOWICZ, kandydat z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą ilość głosów
LEMPARTY Jan - PS
W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Andrzeja DURKI 20 grudnia 2001r. Sejmik postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Jana LEMPARTEGO kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą liczbę głosów.
Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - od 20 grudnia 2001r.
LEWANDOWSKI Piotr - UW 
Przewodniczący Komisji Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej od 26 listopada 2001r.
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej do 28 lutego 2000r.
Komisja Regulaminowa, Spraw Samorządowych i Bezpieczeństwa Publicznego do 28 lutego 2000r.
Komisja ds. opracowania statutu i innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Sejmiku - od 28 lutego 2000r. do 5 marca 2001r.

LIPIŃSKI Kazimierz - SLD

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich od 28 sierpnia 1999r.
Komisja ds. przejmowania mienia Skarbu Państwa - do 29 stycznia 2001r
ŁOPATTO Mirosław Wacław - SLD
W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Wojciecha DŁUGOBORSKIEGO 20 grudnia 2001r. Sejmik postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Mirosława ŁOPATTO kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą liczbę głosów
Komisja Regulaminowa, Spraw Samorządowych i Bezpieczeństwa Publicznego od 20 grudnia 2001r.
MAJEWSKI Andrzej - UW
W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Władysława HUSEJKO , 28 sierpnia 1999r. r. Sejmik postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Andrzeja MAJEWSKIEGO kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą liczbę głosów .
Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej


MALANOWSKI Andrzej - SLD

Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Gosp. Wodnej
Komisja Transportu, Infrastruktury . Technicznej i Gospodarki Morskiej


MARKOWSKI Andrzej - Klub Radnych AWS

Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Budżetu i Finansów

MOKRZYCKI Jerzy - SLD

Przewodniczący Sejmiku - do 26 stycznia 2000r.
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej do 14 kwietnia 2000r

NITRAS Sławomir - Klub Radnych AWS

Wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Nauki i Edukacji
Komisja Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej do 5 marca 2001r.
Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej od 5 marca 2001r.
Komisja Rewizyjna od 25 czerwca 2001r.
NOWAKOWSKI Antoni - SLD
W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Zbigniewa ZYCHOWICZA , 25 września 2000r. Sejmik postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Antoniego NOWAKOWSKIEGO kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą liczbę głosów .
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Budżetu i Finansów


NOWAKOWSKI Piotr - SLD

Przewodniczący Komisji Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej
Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
OSOWSKI Karol - SLD
Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
Komisja Budżetu i Finansów
26 listopad 2001r. w związku z wygaśnięciem mandatu radnego Pana Wojciecha DŁUGOBORSKIEGO przewodniczącym sejmiku został Karol OSOWSKI
Komisja ds. opracowania statutu i innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Sejmiku - do 5 marca 2001r.
039 tadeusz_rewajendREWAJ Tadeusz- SLD
Wiceprzewodniczący Komisji Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej
Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Komisja ds. opracowania statutu i innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Sejmiku - do 5 marca 2001r.

RUPNIK Henryk Władysław - SLD

Wicemarszałek Województwa
Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej
Komisja ds. przejmowania mienia Skarbu Państwa - do 29 stycznia 2001r



SIWEK Bogdan - UW

Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
SŁOMSKI Marek - RS - AWS
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej do 23 października 2000r.
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
Wiceprzewodniczący Komisji ds. opracowania statutu i innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Sejmiku - do 5 marca 2001r.

SZATANEK Izabela - SLD

Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej od 5 marca 2001r.
Komisja Budżetu i Finansów do 5 marca 2001r.


SZTARK Grażyna Anna - Klub Radnych AWS
 
Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
Komisja Regulaminowa, Spraw Samorządowych i Bezpieczeństwa Publicznego
TAŁASIEWICZ Marek - Klub Radnych AWS 
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej od 28 maja 2001r.
Komisja Rozwoju i Promocji Województwa
Komisja Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej - Przewodniczący do 28 maja 2001r.
Komisja ds. opracowania statutu i innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Sejmiku - do 5 marca 2001r.

ZALEWSKI Zbigniew - Klub Radnych AWS
 
Wiceprzewodniczący Sejmiku
Komisja Kultury, Nauki i Edukacji
Komisja Transportu, Infrastruktury Technicznej i Gospodarki Morskiej

ZIELIŃSKI Tomasz - SLD

Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej
Komisja Regulaminowa, Spraw Samorządowych i Bezpieczeństwa Publicznego
Komisja ds. opracowania statutu i innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Sejmiku - do 5 marca 2001r


ZIENKIEWICZ Paweł - SLD

Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Komisja Budżetu i Finansów



ZIMNICKI Stanisław - Klub Radnych AWS
 
Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich



ZYCHOWICZ Zbigniew - SLD

Komisja Rozwoju i Promocji Województwa do 28 sierpnia 2000r.
Komisja Współpracy Międzynarodowej i Transgranicznej do 28 sierpnia 2000r.
azygmunt
ZYGMUNT Adam Lech - SLD

W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Witolda GŁADKOWSKIEGO , 20 grudnia 2001r. Sejmik postanawia o wstąpieniu na jego miejsce Pana Adama Lecha ZYGMUNTA kandydata z tej samej listy, który w wyborach otrzymał kolejno największą liczbę głosów .
Komisja Kultury, Nauki i Edukacji od 20 grudnia 2001r


ŻEBROWSKI Andrzej - SLD

Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Komisja Transportu, Infrastruktury
Komisja Transportu, Infrastruktury


ŻEBROWSKI Wojciech - Niezależny

Komisja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej
Komisja Transportu, Infrastruktury
Komisja Turystyki i Kultury Fizycznej

W celu realizacji usług i funkcji na witrynach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w urządzeniu wyświetlającym stronę internetową. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących zapamiętywania plików cookies. Więcej szczegółów w Polityce plików cookies.

EU Cookie Directive Module Information