Jesteś tutaj: Start Komisje Harmonogram komisji Historia

Galeria 2010-2014

..

Komisje 2010-2014

I. KOMISJA REWIZYJNA
1. Mucha Paweł – Przewodniczący Komisji
2. Sobolewska Agnieszka – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Wieczorek Dariusz - Wiceprzewodniczący Komisji
4. Koś Ewa
5. Łącki Artur
6. Łojko Jarosław
7. Szeliga Cezary
8. Zdobylak Robert


II. KOMISJA BUDŻETU I SPRAW SAMORZĄDOWYCH

1. Faliński Józef Jerzy – Przewodniczący Komisji
2. Głod Piotr – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Dziewguć Zygmunt
4. Grabowska Izabela
5. Jakubowski Andrzej
6. Mucha Paweł
7. Świrko Andrzej
8. Wieczorek Dariusz
9. Żukrowska-Mróz Maria


III. KOMISJA GOSPODARKI, INFRASTRUKTURY I OCHRONY ŚRODOWISKA

1. Grabowska Izabela – Przewodnicząca Komisji
2. Koś Ewa – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Zdobylak Robert – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Drzazga Kazimierz
5. Dziewguć Zygmunt
6. Geblewicz Olgierd
7. Jakubowski Andrzej
8. Łojko Jarosław
9. Mucha Paweł
10. Ruciński Witold
11. Sobolewska Agnieszka
12. Stankiewicz Robert
13. Wiśniewska – Bugaj Krystyna


IV. KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

1. Wiśniewska-Bugaj Krystyna – Przewodnicząca Komisji
2. Chyła Małgorzata – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Gąsecka Magdalena
4. Kalina Teresa
5. Kowalski Leon Ryszard
6. Kozłowski Jacek
7. Łącki Artur
8. Radziszewska Beata
9. Stankiewicz Robert
10. Subocz Andrzej
11. Wyszomirski Adam
12. Żukrowska-Mróz Maria


V. KOMISJA ZDROWIA, OPIEKI SPOŁECZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO
1. Subocz Andrzej – Przewodniczący Komisji
2. Gąsecka Magdalena – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Żukrowska-Mróz Maria – Wiceprzewodnicząca Komisji
4. Chyła Małgorzata
5. Faliński Józef Jerzy
6. Grabowska Izabela
7. Kowalski Leon Ryszard
8. Łącki Artur
9. Niedzielski Andrzej
10. Wiśniewska – Bugaj Krystyna


VI. KOMISJA ROZWOJU, PROMOCJI I WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

1. Wyszomirski Adam – Przewodniczący Komisji
2. Wieczorek Dariusz – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Kozłowski Jacek – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Drzazga Kazimierz
5. Geblewicz Olgierd
6. Głod Piotr
7. Kalina Teresa
8. Koś Ewa
9. Kotlęga Jerzy
10. Łojko Jarosław
11. Niedzielski Andrzej
12. Sobolewska Agnieszka
13. Stankiewicz Robert
14. Świrko Andrzej


VII. KOMISJA ROLNICTWA I ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH
1. Radziszewska Beata – Przewodnicząca Komisji
2. Stankiewicz Robert – Wiceprzewodniczący Komisji
3. Świrko Andrzej – Wiceprzewodniczący Komisji
4. Kalina Teresa
5. Kotlęga Jerzy
6. Kozłowski Jacek
7. Łojko Jarosław
8. Mucha Paweł
9. Szeliga Cezary

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMISJA DORAŹNA DS. STATUTU WOJEWÓDZTWA
1. Zdobylak Robert – Przewodniczący
2. Szeliga Cezary – Wiceprzewodniczący
3. Mucha Paweł
4. Wieczorek Dariusz


KOMISJA DORAŹNA DS. ROZWOJU GOSPODARKI MORSKIEJ W SUBREGIONIE DOLNEJ ODRY I ZALEWU SZCZECIŃSKIEGO
1. Zdobylak Robert – Przewodniczący
2. Drzazga Kazimierz - Wiceprzewodniczący
3. Koś Ewa
4. Ruciński Witold


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOMISJA ODZNAKI HONOROWEJ GRYFA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
1. Olgierd Geblewicz – Przewodniczący Komisji
2. Dariusz Wieczorek
3. Kazimierz Drzazga
4. Łojko Jarosław
5. Zygmunt Dziewguć

Sejmik 2010-2014

SEJMIK (do 18 marca 2013) 
maek talasiewicz 1 20150413 1425256634 

Przewodniczący Sejmiku
Marek Tałsiewicz

Wiceprzewodniczący Sejmiku
Kazimierz Drzazga
Jerzy Kotlęga
Witold Ruciński

SEJMIK (od 18 marca 2013) 
 kalina 1 20141217 2013817042

Przewodnicząca Sejmiku
Teresa Kalina

Wiceprzewodniczący Sejmiku
Kazimierz Drzazga
Jerzy Kotlęga
Witold Ruciński


 

Zarząd 2010-2014

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA (2010-2014) 
d geblewicz olgierd 

Marszałek Województwa
Olgierd Geblewicz

Wicemarszałek Województwa:
Andrzej Jakubowski
Wojciech Drożdż

Członkowie Zarządu: 

Marek Hok (do 14 listopada 2011)
Jan Krawczuk (do 12 grudnia 2012)
Anna Mieczkowska (od 20 grudnia 2011)
Jarosław Rzepa (od 20 grudnia 2012)

Radni 2010 - 2014

 74 4ec17c1b3791a Chyła Małgorzata - SLD
Wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
 


Leszek Dobrzyński - PiS
Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Przewodniczący Klubu PiS
52 54e455a37bc78 Kazimierz Drzazga - PiS
Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
Wuceprzewodniczący Komisji Doraźnej ds. Rozwoju Gospodarki Morskiej w Subregionie Dolnej Odry i Zalewu Szczecińskiego
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisja Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego

57 5480563de559d Zygmunt Dziewguć - PSL
Komisja Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego
44 54c9e9926219a Józef Jerzy Faliński - PO
Przewodniczący Komisji Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

 tn0 4e64beefa8445 Magdalena Gąsecka - PO
Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
54 54803c80a8c42 Olgierd Geblewicz - PO
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
Przewodniczący Komisji Komisja Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
55 4ea6ee6e297c3 Piotr Głod - PiS
Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
71 4ec1764999c4f Izabela Grabowska - PO
Przewodnicząca Komisji Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
 


Marek Hok - PO
Członek Zarządu Województwa Zachodniopomroskiego
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznegou
 



Michał Jach - PiS
Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
73 4ec179d5d7fca Andrzej Jakubowski - PO
Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego
Komisja Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
50 54e455496b8fd Teresa Kalina - PO
od 18 marca 2014 Przewodnicząca Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisj1 Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
66 4ec169ec05536 Ewa Koś - SLD
Wiceprzewodnicząca Komisji Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Rewizyjna
Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisja Doraźna ds. Rozwoju Gospodarki Morskiej w Subregionie Dolnej Odry i Zalewu Szczecińskiego
53 54804a3470a13 Jerzy Kotlęga - SLD
Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
Komisja Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
67 4ec171b297c62 Kowalski Leon Ryszard - SLD
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
79 4ec3eb44ed79b Kozłowski Jacek - PO
Wiceprzewodniczący Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
60 54804b034dabf Artur Łącki - PO
Komisja Rewizyjna
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
78 4ec3eceba8f24 Jarosław Łojko - PO
Przewodniczący Klubu PO
Komisja Rewizyjna
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Komisja Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego
81 54804c2c8ceee Paweł  Mucha - PiS
Przewodniczący Klubu PiS
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Komisja Doraźna ds. Statutu Województwa
Komisja Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
83 54804980c8b05 Andrzej Niedzielski - PO
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
Komisja Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
 



Norbert Obrycki - PO
Przewodczący Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Przewodniczący Klubu PO
48 4e9ea5914575b Beata Radziszewska - SLD
Przewodnicząca Komisji  Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
59 54804a69bb5f6 Witold Ruciński - PSL
Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Doraźna ds. Rozwoju Gospodarki Morskiej w Subregionie Dolnej Odry i Zalewu Szczecińskiego
 69 4ec17301a0ca7 Agnieszka Sobolewska - PO
Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
 80 4ec3ede9c9115 Stankiewicz Robert - niezrzeszony
Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Komisja Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
76 4ec1800f78c63 Andrzej Subocz - PiS
Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
63 54804b5e31f6a Cezary Szeliga - PSL
Przewodniczący Klubu PSL
Wiceprzewodniczący Komisji Doraźnej ds. Statutu Województwa
Komisja Rewizyjna
Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
 49 4e9ea9a80a00a Andrzej Świrko - PO
Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Komisja Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
51 4ea685d40e91a Marek Tałasiewicz - PO
Przewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego (do 18 marca 2014)
64 54804b7406df1 Dariusz Wieczorek - SLD
Przewodniczący Klubu SLD
Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Wiceprzewodniczący Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisja Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Doraźna ds. Statutu Województwa
Komisja Odznaki Honorowej Gryfa Zachodniopomorskiego
70 4ec1747909471 Krystyna Wiśniewska-Bugaj - PO
Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu
Komisja Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
77 54804bdb4e410 Adam Wyszomirski - PO
Przewodniczący Komisji Rozwoju, Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
62 4eb82d2e246b0 Robert Zdobylak - PO
Przewodniczący Komisji Doraźnej ds. Statutu Województwa
Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki, Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Wiceprzewodniczący Komisji Doraźnej ds. Rozwoju Gospodarki Morskiej w Subregionie Dolnej Odry i Zalewu Szczecińskiego
Komisja Rewizyjna
 72 4ec17781b5247 Maria Żukrowska-Mróz - PO
Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
Komisja Budżetu i Spraw Samorządowych
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu




W celu realizacji usług i funkcji na witrynach internetowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w urządzeniu wyświetlającym stronę internetową. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących zapamiętywania plików cookies. Więcej szczegółów w Polityce plików cookies.

EU Cookie Directive Module Information